Бұл санынан оқитындарыңыз / Читайте в этом номере

"Ұстаз Әлемі-Педагогический мир" №8(27)-2019

Подать статью для публикации:

Талаптар / Требования

Информационно-педагогическая газета ВКО - Жануарлардың қандай түрлері болады?

Жануарлардың қандай түрлері болады?

Қысқа мерзімді жоспар

Күні:4.02.2017

Сынып: 1

Мектеп: Гагарин орта мектебі;  Нұрбаев орта мектебі

Мұғалім аты-жөні: Дюсембаева Дидар Нурымханбетовна;        

                                    Вагнер Любовь Павловна

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Жануарлардың қандай түрлері болады?

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсат

1.2.2.2 жабайы және үй жануарларын ажырату

Сабақтың мақсаттары

Барлығы:жабайы жануарларды үй жануарларынан ажырата алу.

Көбі: қоршаған әлемнің құбылыстарын, үдерістерін және нысандарын зерттеу қажеттілігін түсіндіру.

Кейбірі: жаңа сабақта алған білімдерін өмірде қолданады.

Жетістік критерийлері

Жабайы жануарларды үй жануалардан ажырата алады

 

Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Ағылшын тілі, дүниетану

АКТ қолдану дағдылары

Видеожазба, таныстырылым.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

5 минут

 Амандасу үш тілде Сәлеметсіздерме! Здравствуйте! Good morning!

Суреттер арқылы топқа бөлу «Үй жануарлар», «Жабайы жануарлар»

Миға шабуыл әдісі бойынша

Видео көрсету

Видеоға қатысты сұрақтар қою

Бүгінгі біздің тақырыбымыз сонымен қандай балалар?

Балалар сабақ мақсатымыз қандай болады?

Суреттер

 

 

Видеожазба

 

 

Сабақтың ортасы

8 минут

 

 

5 минут

 

 

 

3 минут

 

5 минут

 

 

1 минут

 

5 минут

 

Оқулықпен жұмыс

24 бет жұптық жұмыс

Ереже шығару

 Бағалау «Бас бармақ»

 

Оқулықпен жұмыс

Тапсырма орындау

Салыстыру топпен жұмыс

«Бағдаршам» арқылы бағалау

 

 

Жеке оқушымен жұмыс үш тілде

Жануарларды үш тілде атаулары айтылады

Топтық жұмыс

Тапсырма Жануарлардың атауларын табу, ажырату

Бағалау смайликтер арқылы

 

Сергіту сәті

 

Оқулықпен жұмыс Адам үй жануарларын қалай күтіп-баптайды? Әр топқа постер құрастыру.

Бағалау шапалақ арқылы

Оқулық, дәптерлер.

 

 

 

 

Ақ парақтар

маркерлер

 

 

 

Смайликтер

 

 

 

 

Оқулық, дәптерлер

Постер

 

Сабақтың соңы

2 минут

Рефлексия

«Ромашка» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді

 

Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

 

 

Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

 

 

Ағылшын тілі сабағы, дүниетану

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.